15.12.2017

Oczekiwanie na Wigilię Bożego Narodzenia w CazaleKochani Czytelnicy

Przy pracy podczas przygotowań do świąt Bożego Narodzenia oraz przy choince, jak znajdziecie chwilę czasu posłuchajcie sobie:
Bez hałasu, bez reklam, gwarantuję, że to radio "Alleluia FM Haiti" dobrze wpływa na samopoczucie.

Chcielibyśmy urządzić Wigilię Bożego Narodzenia dla 100 dzieci - t
ak, aby ją pamiętały bardzo długo. - Udało nam się kupić tutaj malutką szopkę.

Jest to wydatek  około 400 USD - nie wiele w sumie - ale potrzebujemy wsparcia - kontakt poprzez formularz kontaktowy bloga. Wpłaty można dokonywać po personalnym kontakcie z Krzysztof Szybiński (dane kontaktowe zostaną udostępnione po przesłaniu informacji od fundatora lub wspierającego) lub najpierw prosimy o kontakt przez formularz kontaktowy. - Czasu mamy nie wiele - więc prosimy o podjęcie akcji - a na pewno to się wam spodoba - pomaganie nie boli a daje wiele satysfakcji.

Z Wigilii Bożego Narodzenia zrobimy pełną relację video

Zapraszamy do czytania i wspierania idei pomocy haitańskiej społeczności kultywującej pamięć po przodkach - legionistach polskich, którzy sprzeciwili się wyzyskowi człowieka przez człowieka i niewolnictwu, jakie przynosiło krociowe zyski francuskim panom i nieludzkie traktowanie niewolnikom z Afryki - przetransportowanym statkami na Santo Domingo - gdzie w niewoli pracowali dla plantatorów.  

You Tube: cazale99  

Pozdrawiam
Krzysztof Christopher Szybiński

Zapraszamy także do czytania i wspierania
Społeczny Polonijny Komitet Wspierania Polonii Haitańskiej


Brak komentarzy: